O firmie MEG Transport - Spedycja i przewóz towarów

MEG Transport jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną. Od 2003 roku świadczymy usługi z zakresu międzynarodowego i krajowego transportu ładunków oraz zarządzania procesami logistycznymi. Priorytetem w działaniu jest profesjonalizm i elastyczność oraz tworzenie bliskich i trwałych relacji z klientami, poprzez dostosowywanie się do ich indywidualnych potrzeb. Zespół doświadczonych (świetnie przygotowanych) spedytorów gwarantuje najwyższej jakości obsługę wykonywanych zleceń. W celu optymalizacji rozwiązań logistycznych, każdy klient ma zagwarantowane profesjonalne doradztwo, wybór a następnie, na bieżąco, dozór procesu transportowego. Potencjał, elastyczność i doświadczenie zdobyte poprzez wieloletnią obecność na stale rozwijającym się rynku transportowym, umożliwiają naszej firmie nawiązywanie współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także obsługę dużych korporacji. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych sektorów rynku, dzięki czemu, zdobywamy cenne doświadczenie, które pozwala nam na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz dostosowanie naszej oferty do ich wymagań.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego stawiamy na jakość świadczonych usług oraz dbałość o każdy detal. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje towary zostaną przewiezione w sposób profesjonalny, terminowy i bezpieczny. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki takim standardom możemy budować trwałe relacje z naszymi partnerami oraz wspólnie osiągać sukces na rynku międzynarodowym.

o firmie - MEG Transport
transport ladunkow czesciowych 1 - MEG Transport

Transport ładunków częściowych

Organizujemy transport przesyłek różnego rodzaju z całego zakresu tonażu, od małych paczek (20-100 kg) po ładunki kilkunastotonowe (1-20 ep; 15 ton) realizowany w systemie drobnicowym.

Czytaj więcej
Transport ladunkow ekspresowych - MEG Transport

Transport ładunków ekspresowych

Oferujemy ekspresową dostawę przesyłek do 24 godzin na obszarze niemal całej Unii Europejskiej. Dysponujemy szerokim zapleczem szybkich samochodów dostawczych. Czas dostawy jest skrócony do minimum.

Czytaj więcej
Transport ladunkow calopojazdowych - MEG Transport

Transport ładunków całopojazdowych

Dla klientów preferujących transport dedykowany, oferujemy transport całopojazdowy. W tym przypadku cały samochód (odpowiedni do parametrów ładunku) jest do dyspozycji klienta.

Czytaj więcej